UMÍŠ POMOC?

...Do you know First Aid?

Nikdy nevíte kdo a kdy bude potřebovat Vaší pomoc. Můžete ale vědět, jak správně zareagovat a podat pomocnou ruku. Naučte se a procvičte si s námi schopnost zachránit lidský život!

Nabídka KurzůContact
 • Profesionální team

  Jsme team profesionálních zdravotnických záchranářů a členů IZS, kteří se již řadu let aktivně věnují urgentní medicíně a lektorské činnosti. Lektoři se s vámi podělí o bohaté zkušenosti z terénu a nabídnou celou řadu rad a tipů, které Vám dodají více sebevědomí. Zodpoví Vám i pro vás možná "hloupé" otázky.

 • Location

  Školíme zejména v Praze a okolí či Chomutovsko, ale po domluvě za Vámi můžeme dorazit i do jiných částí ČR.

 • Fun

  We don't consider ourselves as snake charmers. Each of our instructors has his own unique approach and tone of voice and will certainly be able to draw you into the story. We can put you to sleep with propofol, not with narration 🙂

 • ENG/GER

  We are able to train you in English and German language.

 • Poslání

  Naší hlavní vizí a cílem je učit a školit první pomoc tak, aby byla co nejúčinnější a nikdo se nebál podat pomocnou ruku. S naší dlouholetou praxí jak v terénu, tak v lektorské činnosti máte jistotu, že se naučíte všechny základní postupy a techniky poskytování první pomoci bezpečně a sebevědomě. Klademe důraz na praktická cvičení, která umožňují každému účastníkovi vyzkoušet si první pomoc s klidnou hlavou poutavým způsobem simulují situace z reálného života. Od ošetření rány po resuscitaci.

FIRST AID COURSES

Dopřejte si skvělou příležitostí naučit, poskytovat a procvičit si první pomoc v nejrůznějších krizových situacích. Naučíme Vás zvládat základní techniky a postupy neodkladné resuscitace, základy používání AED, a řešení závažných život ohrožujících stavů. Kurz vám poskytne teoretickou přípravu, ale hlavně praktickou část s nácviky různých situací skrz pomůcky a figuríny. Naši lektoři se s Vámi podělí o své bohaté zkušenosti z terénu a poskytnou Vám řadu cenných rad a tipů, jak se v krizových a stresových momentech zachovat.

ZÁŽITKOVÉ KURZY PRVNÍ POMOCI

Zapamatujeme si nejlépe, co si sami prožijeme, a tento kurz vám to naplno umožní. Sami moc dobře víme, jak realita vypadá, a jak může být stresující. Skrz realistické scénáře, figuranty simulující nejrůznější akutní stavy a reálně namaskovaná poranění vás naučíme, jak reagovat a poskytnout základní první pomoc tak, abyste sami zůstali v bezpečí a nic vás nezaskočilo. Kurz přizpůsobíme požadavkům a potřebám Vaší firmy. Věnujte sobě a svým zaměstnancům zážitek, který má smysl.
Školení první pomoci pro malé školáčky, které zaštítila profesionální záchranářka, paní Bc. Lenka Mejstříková, DiS. z organizace Umíš pomoci? Podělila se s nimi o získané vědomosti, zkušenosti a dovednosti. Nezahltila je teorií, zaměřila se hlavně na praktické dovednosti. Žáci se dozvěděli, jak se zachovat při různých nebezpečných situacích. Připomněli si důležitá telefonní čísla. Ukázali si, jak můžou sami pomoci zraněnému, s jakýmkoliv problémem ve škole i mimo ni. Na velkém plyšovém medvídku, na malé i velké resuscitační figuríně si vyzkoušeli správnou techniku resuscitace. Uváděli do chodu dokonce i simulační automatizovaný externí defibrilátor. Dozvěděli se, k čemu jim je při této činnosti dobrá vánoční koleda Rolničky i velikost bonbonů tic tac. Školení bylo nejen poučné, ale i velmi zábavné.
Tereza Vosáhlová
třídní učitelka 2.B ZŠ Chomutov
Školení bylo velmi poučné, pan Kounovský byl konkrétní, profesionální a celou dobu přednášel s popisováním konkrétních případů. Celou dobu byl vtipný a dokázal zaujmout. Všichni pak mohli využít znalostí z přednášky k poskytování první pomoci např. masáží srdce, nebo použití škrtidla. Celkově hodnotím školení jako velmi zdařilé a poučné. Na další školení první pomoci si opět pozveme firmu Umíš pomoc.
Mgr. Milan Armstark
ředitel ZŠ a MŠ Vroutek

Contact us

We are here fro you, do not hesitate to contact us if you have any questions

en_GBEnglish